Elévové říjen

21.10.2018

Elévové říjen 2018

Elévové se v měsíci zúčastnili tří turnajů a celkem stihli odehrát 12 utkání. První turnaj se uskutečnil 6. 10. a pak následoval víkendový double 20. a 21. 10.

6. 10.

Elévové odstartovali sezónu 6. 10. turnaji ve Štětí. Tam se postavili týmům SK Štětí, Florbal Chomutov Red, 1. FBC DDM Děčín IV White a  1. FBC DDM Děčín IV Blue. První turnaj nabídli vypjatá utkání, avšak pokaždé se radoval soupeř. Naši nejmenší přivezli domů jednu remízu.

20. 10.

Druhý turnaj se pořádal v sobotu v Krupce, kde se prckové postavili týmům TJ Lokomotiva Louny - Blue, Florbal Teplice modrá, DDM Teplice a ASK Lovosice LFP Black. V tomto turnaji se klukům povedlo vyhrát dva turnaje.

21. 10.

Poslední turnaj proběhl v neděli v  Děčíně. Ačkoliv už unaveni ze sobotního turnaje, se kluci hrdě postavili týmům ASK Lovosice LFP Black, FBC DDM Děčín IV Blue, 1. FBC DDM Děčín IV White a  ASK Lovosice LFP White. Kluci statečně bojovali a byli za svůj výkon v tomto turnaji pochváleni, i když se zápasy nevyvíjeli v jejich prospěch. Domů elévové přivezli 1 výhru a 3 prohry. Po tomto turnaji je čeká konečně zasloužený odpočinek.

Klukům budeme držet palce v příštích turnajích a doufáme že budou předvádět stále hezké výkony.

 

Elévové v měsíci říjen


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *