Muži – říjen

29.10.2018

A – tým

A – tým se v měsíci říjnu zúčastnil hned tří turnajů a odehrál celkem šest utkání. Muži zahájili sezónu 6. října domácím turnajem v nové hale v Neklanově ulici. Poté následoval turnaj 21.10. v Kadani a poslední přišel na výročí sta let Československa 28.10., který se uskutečnil v Ústí nad Labem.

Muži 6.10.

První turnaj letošní sezóny a ještě k tomu první domácí turnaj se mužům vůbec nezdařil. A-tým se postavil týmům Florbal Ústí C a FBC DDM Kati Kadaň C.  Oba zápasy byly zpočátku vyrovnané, v prvním utkání byl stav po dvou třetinách 6:6, avšak závěr zápasu se našim nezdařil. Druhý zápas byl naopak po dobu dvou třetin ve znamení soupeře, ale naši kluci se nechtěli vzdát bez boje a zápas vyeskalovali až do přestřelky, kdy chyběl pouze jediný gól, aby kluci urvali alespoň bod.

Muži 21.10.

Ve druhém turnaji v měsíci, A-tým čelil týmům Florbal Jirkov a FbK Prty. První zápas skončil nerozhodně 9:9, i když naši byli daleko lepším týmem. Druhé utkání proti týmu FbK Prty dokázali kluci bez větších obtíží zvládnout a připsali si první výhru 10:4.

Muži 28.10.

Poslední turnaj se uskutečnil na staleté výročí Československé republiky. Turnaj byl pořádán ve sportovní hale na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí.  První zápas se muži postavili proti týmu z Mostu. Tento zápas zcela ovládli, když už po první třetině vedli 2:0, zápas skončil 9:5. Druhý zápas proti týmu z Litvínova byl velice náročný po první třetině prohrávali 4:1, druhá třetina skončila o dost lépe 3:3. Třetí třetina se nesla ve znamení rychlých gólů, nejprve se rozjel soupeř když během minuty dokázal vsítit čtyři góly. Avšak kluci se hned oklepali a snažili se výsledek alespoň ještě zlepšit, a to se jim povedlo když výsledek během jedné minuty snížili ještě o tři góly. Konečný výsledek 12:8 pro soupeře.

Další turnaj čeká A-tým 18.11. Přejeme jim více úspěchů a více gólíků.

A - tým


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *