1-14.10.2019

14.10.2019

1-14.10.2019

První půlka října je za námi, tak se pojďme společně podívat, kde a jak naše kategorie hrály. Společně se podíváme na obě dívčí kategorie, dorostence, mladší a starší žáky a v neposlední řadě se podíváme na druhou nejstarší kategorii a to juniory.

Žákyně

Žákyně odehrály svůj první turnaj v sobotu 12.10. ve sportovní hale SPORTaS u Koldomu v Litvínově. Zde se snažily zapsat si první body do tabulky proti týmům FBC DDM Kati Kadaň, FBC Česká Lípa blue a domácímu týmu SK Bivojky Litvínov. Našim ovečkám se turnaj vůbec nevydařil, všechny zápasy prohrály, ale u nás v klubu se nikdy nevzdáváme a věříme, že tyto prohry hodí za hlavu a nakopnou se na další zápasy, tak jako to udělaly po turnaji. Holky si zpříjemnily odpoledne na bobové dráze.

Dorostenky

Dorostenky vyrazily v neděli 6.10. do sportovní haly v Liberci v Dobiašově ulici. Zde změřily síly s domácím týmem FBC Liberec a FBC Česká Lípa. První zápas proti týmu z České Lípy se vůbec nevyvedl a tomu odpovídá i skóre 0:5 (ONLINE). Druhý zápas byl o poznání lepší, naše starší děvčata se utkala s domácí týmem z Liberce. Bohužel i přes snahu dorostenek zápas skončil také porážkou 3:6. (ONLINE)

Mladší žáci

Mladší žáci, též jako žákyně odehráli turnaj v sobotu 12.10., ale vyrazili do městské a sportovní haly v Teplicích. Zde se snažili získat první tři body do tabulky, zápasy odehráli proti týmům Florbal Chomutov Harmonie, FBC Vipers Most a DDM Dynamo Teplice. Z těchto tří zápasů se pouze v tom posledním podařilo klukům zvítězit a to 11:8, ale ve zbylých zápasech vůbec nehráli špatně.

Starší žáci

Starší žáci vyrazili v sobotu 5.10. až do Litvínova do sportovní haly SPORTaS u Koldomu. Zde na ně čekali dva soupeři a to domácí tým SK Bivoj Litvínov Black a TJ Lokomotiva Louny. První zápas proti domácímu týmu se nevyvedl podle představ a zápas skončil porážkou 1:5 (ONLINE). Druhý zápas byl o poznání lepší, byla vidět větší bojovnost našeho týmu i hezké individuální akce. Zápas byl velmi vyrovnaný, nakonec těsně před koncem druhé části vstřelil vítězný  gól hráč David Karpíšek, který se v tomto utkání podílel velkou měrou na všech našich gólech.  Ve třetí části zůstalo skóre stejné. Druhý zápas jsme vyhráli 3:2 (ONLINE).
Žáci se drží v tabulce se třemi body na třetím místě spolu s týmy ze Štětí a Dubí.

Dorostenci

Dorostenci vyjeli včera 13.10. až do vzdálené Kadaně, aby se postavili týmům DDM Dynamo Teplice B a FBC Jazzmani Žatec. První zápas proti týmu z Teplic se nevyvíjel podle představ. Kluci obdrželi 3 góly do konce poloviny druhé třetiny, ale pak se jim povedlo rychle 2 gólové snížení na 3:2, bohužel takový brankový rozdíl zůstal i ve třetí třetině, což je škoda. První zápas dorostenci prohráli 3:2 (ONLINE).  Druhý zápas proti týmu z chmelařského centra se vůbec nepovedl. Zdá se, že kluci nechali všechny síly v prvním zápase. Stav byl 3:3 po druhé třetině, ve třetí bohužel obdrželi 3 góly a ani skvělý výkon našeho gólmana nedokázal zvrátit nezdar. Zápas proti Žatci skončil 6:3 (ONLINE).
Po prvních šesti zápasech obsadili dorostenci poslední místo v tabulce spolu s Louny.

Junioři

Junioři nemuseli jezdit daleko, utkali se totiž v sobotu 5.10. doma ve sportovní hale v Neklanově ulici. Postavili se proti týmům ASK Lovosice – LFP a Florbal Chomutov B. I když junioři byli v domácím prostředí vůbec se jim nedařilo. První zápas proti týmu z nedalekých Lovosic prohráli 7:12 (ONLINE) a druhý zápas proti týmu z Chomutova prohráli 3:6 (ONLINE). Za zmínku stojí, že hráč Richard Hartman zapsal 7 kanadských bodů za obě utkání.
Junioři sídlí zatím v tabulce na 8. místě.

Držíme všem kategoriím palce a doufáme, že se zlepší v příštích zápasech.

Galleries

  • Dorostenci
  • Dorostenci
  • Mladší žáci
  • Dorostenky
  • Bobová dráha
  • Žákyně
  • Žákyně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *