14.10. – 31.10.

29.10.2019

Druhá půlka října

Ve druhé půlce měsíce října se naše kategorie zúčastnilo hned několika turnajů. Během těchto dvou víkendů hrály kategorie mužské – elévové, mladší žáci, starší žáci, junioři a ženské – dorostenky, žákyně.

Žákyně

Naše „ovečky“ se zúčastnily 27.10.2019 turnaje v Mostě. Postavil se třem týmům Tatran Mocné Tuleňky Podbořany, Florbal Ústí a domácímu týmu FBK Wings Most. Holky makaly a hrály nejlépe jak uměly, ale přes jejich výkon se jim pouze zápas s Ústím povedl dotáhnout do vítězného konce. ONLINE (Podbořany, Ústí, Most)

Dorostenky

„V sobotu 19.10.2019 odehrály naše dorostenky 2. turnaj, tentokrát v Chomutově. V prvním zápase nás čekal soupeř z Ústí nad Labem, soupeři jsme podlehly 6:0, ovšem výsledek byl krutější než předvedená hra. Bohužel jsme doplatily na neproměňování šancí. Ve druhém zápase jsme se potkaly s Kadaní. Rychle jsme se ujali vedení 3:0 . Soupeř snížil na 3:2 . Zodpovědným výkonem jsme však tento výsledek 3:2 uhájily a mohly se tak radovat z prvních bodů. Tyto body jsme věnovali naší zraněné gólmance „ Brendy“ . Věříme, že jí pomůžou k rychlejšímu uzdravení.“ Takto hodnotil výkon nový trenér dorostenek Tomáš Mádr. Online zápisy proti Chomutovu a proti Ústí
Další turnaj odehrají naše dorostenky v domácí hale 2.11.2019 proti Mostu a Litvínovu. Proto zveme všechny rodiče a fanoušky, ale i členy klubu, aby přišli podpořit naše dorostenky.

Elévové

V neděli 20.10.2019 začala floorbalová sezóna i našim elévům. Naším cílem pro letošek je zatápět pod kotlem soupeřů a nedat svou kůži zadarmo, ale hlavně aby se naše nejmenší kategorie otloukla do budoucna a pořádně si užili i ten sport. Přes snahu všech našich borců jsme prohráli, všechny tři utkání. Ovšem nám to nevadí a stále podporujeme naše nejmenší. 

„Děkuji rodičům, kteří nás přijeli podpořit a fandili nám.“ trenér elévů Martin Kára

Starší žáci

Na druhý turnaj sezóny starší žáci vyrazili 20.10.2019 do Krupky. Žáci se postavili soupeřům Florbal Ústí B a týmu složený z hráčů Florbal Teplice a SK Dubí. První zápas proti Ústí se nám podařilo i přes rozpačitý začátek dovést do vítězného konce 6:4. I v druhém utkáni jsme prospali začátek, avšak ztrátu se nám již dohnat nepodařilo a prohráli jsme 2:9. Žáci si zapisují další tři body do tabulky. ONLINE (Ústí, Teplice-Dubí)

Junioři

Junioři se vypravili 27.10.2019 do Chomutova. Utkali se s soupeři SK Bivoj Litvínov a FBC Vipers Most. První utkání proti týmu z Litvínova dopadlo velmi dobře. Kluci kontrolovali hru a vytvořili si podstatně velký náskok, který se soupeři jen těžko doháněl, jelikož po ukončení druhé části vedli 7:2. Zápas dohráli vítězně 8:4. Druhý zápas proti týmu z Mostu byl velmi napínavý a přinesl spoustu pěkných momentů z obou stran, junioři museli od začátku utkání stále dotahovat skóre, což se jim i přes jejich velkou snahu nepovedlo, jelikož chyběla ještě jedna minuta a mohlo být všechno jinak. Zápas skončil 8:9 pro Most. ONLINE (Litvínov, Most)
Po šesti zápasech se do čela bodování soutěže prodral hráč Richard Hartmann, který v tomto turnaji zapsal dohromady 10 kanadských bodů.

Galleries

  • Starší žáci
  • Elévové
  • Žákyně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *