Druhá polovina ledna

2.2.2020

Druhá polovina ledna

Druhá polovina ledna byla pro některé kategorie dost úspěšná a těšíme se na únor, kde spousta kategorií bude hrát v domácím prostředí. 

Elévové

„Elévové pořádali domácí tunaj v sobotu 18.1. ve sportovní hale Pod Lipou. Domácí turnaj elévů se vydařil nad očekávání. I přesto, že jsme prohráli s Lovosice White, byl výkon kluků a holek perfektní. Dvě remízi s Lovosice Black, Vipers Most. Chtěl bych poděkovat a pochválit hráče a samozřejmě rodiče za skvělou atmosféru a fandění.“ takto hodnotil trenér Martin Kára domácí turnaj.

Mladší žáci

Mladší žáci prožívají špatný vstup do nového roku a vůbec se jim nedaří převěst natrénované věci do zápasu. Další špatný turnaj se odehrál v sobotu 25.1. do sportovní haly v Krupce, kde se utkali s Pro - Aktiv BÍLINA, DDM Dynamo Teplice, Florbal Chomutov Harmonie. My stále, ale neházíme flintu do žita a držíme klukům všechni pěsti.

Starší žáci

„Povedený vstup do roku 2020 mají za sebou i starší žáci. V domácím prostředí přivítali týmy ze Štětí a Postoloprt. Zápas proti Štětí se odvíjel jako většina předchozích. Soupeř šel rychle do vedení a my museli, i díky spoustě spálených šancí dlouho dotahovat. Díky produktivní třetí třetině jsme skóre otočily. Po krátké pauze nás čekal dosud neporažený tým Postoloprt. Celé utkání se nám dařilo nepouštět soupeře do vyložených příležitostí. A když už nějaké přišly, tak nás podržel brankář. Díky skvělému týmovému výkonu jsme soupeři uštědřily první prohru v sezóně a připisujeme si zasloužených 6 bodů.“ Takto hodnotil turnaj hlavni trenér Mikoláš Malý. Starší žáci se drží zatím v tabulce na druhém místě. (ONLINE Prty, Štětí)

Dorostenci

Dorostenci se zúčastnili turnaje 18.1. v městské sportovní hale v Teplicích. Zde nastoupili proti týmům Florbal Ústí B a Florbal Chomutov B. První zápas proti Ústí kluci remizovali, druhý zápas proti týmu z Chomutova vyhráli. Dorostenci dohromady získali 4 body. (ONLLINE Chomutov, Ústí)

Junioři

Kategorie juniorů vyrazila v neděli 26.1. do dalekého Chomutova do sportovní haly Březenecká. Zde se utkali s domacím týmem Florbal Chomutov B a TJ Lokomotiva Louny. Junioři konečně chytli „slinu“ a povedlo se jim vyhrát oba zápasy. Junioři poskočili na 8. místo v tabulce, do konce sezóny jim chybí 6 zápasů. (ONLINE Louny, Chomutov)

Starší žákyně

V sobotu 25.1. se po dlouhé pauze představily doma i naše starší žákyně. Soupeřekami jim byly postupně týmy z Litvínova, Kadaně a Mostu.
„I když si holky nepřipsaly výhru, odehrály všechny skvělý turnaj. Bojovaly o každý míček až do poslední vteřiny. Nejhezčí a nejvyrovnanější zápas jsme odehráli na závěr turnaje s Mostem,  i když se z výhry radovaly soupeřky, byl to výborný zápas. Dobře se uvedla i posila z řad elévů “ Takto hodnotil domácí turnaj hlavní trenér Tomáš Mádr. (ONLINE Litvínov, Kadaň, Most)

Dorostenky

„V neděli 19.1. čekal dorostenky výlet do Turnova. Kde jsme se postavily s týmy z 1. a 2. místa. V prvním zápase s FBC Liberec jsme po 1. třetině drželi nadějný stav 1:2 ,ale nakonec se radoval soupeř z vítězství 1:6. Ve 2. zápase jsme se utkali s domácím Turnovem. A po skvělém zápasu jsme remizovali 2:2. Turnaj jsme odehráli v okleštěné sestavě. Spousta holek si zahrála na jiných postech, než jsou zvyklé. Ale všechny se s touto změnou popasovaly skvěle.  Ze zápasu s Turnovem, hraném ve svižné tempu jsme si  zasloužili získat více než jeden bod. Všem patří díky ,za nasazení a hlavně užasně ubráněná oslabení.“ Takto hodnotil turnaj hlavní trenér Tomáš Mádr.
 

Fotogalerie

  • Elévové
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Starší žáci
  • Dorostenci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *