První polovina února

22.2.2020

První polovina února

První polovina února nebyla tolik náročná pro náš klub, jelikož za prvních čtrnáct dní v únoru se odehrálo pouze 6 zápasů.

Dorostenky

V sobotu 1.2.2020 pořádala kategorie dorostenek další domácí turnaj ve sportovní hale v Neklanově ulici, kde se utkala pouze s týmem SK Bivojky Litvínov. Zápas i přes velké úsilí holek nedopadl přesně podle představ, soupeřovi se podařilo využít chyb našich hráček a vyhrát 6:4. (ONLINE Litvínov)

“ Odehrály jsme pouze utkání s Litvínovem kvůli neúčasti týmu z Mostu. Zápas se sousedem v tabulce měl náboj a byl i vyrovnaný po herní stránce. Bohužel jsme udělaly více chyb, které soupeř potrestal a vyhrál 6:4. Po vydařeném vstupu do utkání se nám nepovedla 2. třetina, ve které jsme měly spoustu šancí, ale bohužel jsme je neproměnily. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Neskládáme ovšem zbraně, nyní nás čekají 15.2 další výzvy v podobě zápasů s Českou Lípou a Chomutovem.“ Takto hodnotil hlavní trenér dorostenek Tomáš Mádr.

Mladší žáci

V sobotu 8.2.2020 se kategorie mladších žáků vydala na turnaj do Děčína, kde se střetla s týmy Pro – Aktiv Bílina, 1.FBC DDM Děčín IV a SK Štětí. Žáci dokázali ukončit sérii proher a vyhrát nad domácím týmem. Držíme klukům palce do dalších zápasů. (ONLINE Štětí, Děčín)

„V sobotu  se mladší žáci vydali na turnaj do Děčína. V prvním zápase jsme se utkali týmem Proaktiv Bílina, ve kterém jsme se snažili ze všech svých sil. Bohužel se nám zápas nepovedl proměnit v náš prospěch a prohráli jsme 9:5. Druhý zápas byl mnohem lepší a domácí Děčín jsme porazili 15:5. Poslední zápas turnaje jsme odehráli derby proti nedalekému Štětí, které jsme prohráli 16:4. I přesto bych chtěl kluky a holky  pochválit za jejich výkon. Takto hodnotil turnaj asistent trenéra Ondřej Kára.“

Dorostenci

Dorostenci odehráli v neděli 2.2.2020 domácí turnaj ve sportovní hale v Neklanově ulici, kde se postavili proti týmům TJ Lokomotiva Louny a DDM Dynamo Teplice B. Dorostencům se povedlo s vypětím všech sil vyhrát oba dva zápasy a připsat si šest bodů do tabulky. (ONLINE Teplice a Louny)

 

Galleries

  • Mladší žáci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *