Druhá polovina února

4.3.2020

Druhá polovina února

Během posledních 15 dnů v únoru jsme se zúčastnili šest turnajů.

Elévové

„Elévové odehráli 34. kolo soutěže ve kterém vyrazili do Loun, kde je čekaly týmy ASK Lovosice – LFP White, FBC Jazzmani Žatec Green a Tatran Mocní Tuleni Podbořany. Kluci a holky odehráli turnaj bez hlavních opor týmu, kvůli velké nemocnosti, proto jsem postavil tým ze tří slečen, dvou chlapců a nášeho beniamínka gólmana. Drželi se statečně, urputně  bránili a dokázali dát i nějaké góly.“ takto hodnotil 34. kolo hlavní trenér Martin Kára.

Dorostenky

Dorostenky odjely na turnaj v sobotu 15.2.2020 do městská SH Chomutov, kde se postavily domácímu týmu Florbal Chomutov a FBC Česká Lípa. První zápas proti týmu z České Lípy, holky prohrály kvůli chybám až ve třetí třetině, jelikož do ní vedly 2:0, zápas skončil nakonec 2:3 pro Českou Lípu. Ve druhém zápase s domácím týmem se holky z předchozích chyb poučily a v závěru dorovnaly do stavu 3:3.
Příští středu (11.3.) budou holky muset dohrát zápas s FBK Wings Most, který se nedostavil kvůli nemoci většiny mužstva. (ONLINE Chomutov, Česká Lípa)

Dorostenky jsou zatím na 8. místě

Dorostenci

Dorostenci odehráli ve druhé polovině února dva turnaje:
První turnaj se uskutečnil 16.2. ve sportovním centru SLUNETA Ústí n./L, kde je čekali soupeři TJ Lokomotiva Louny a Florbal Teplice. Dorostenci nezvládli v prvním utkání proti Teplicím druhou třetinu a utkání prohráli 4:6. Druhý zápas,stejně jako první, našim klukům nevyšel, když je přetlačil tým z Loun 4:6. Za zmínku stojí, že hráč Ondřej Kára dal celkem 5 gólů. (ONLINE Teplice, Louny)

Druhý a zároveň poslední turnaj sezóny kluci absolvovali v mětské sportovní hale v Lounech, kde na ně čekal domácí tým TJ Lokomotiva Louny a 1. FBC DDM Děčín IV. První zápas proti domácímu týmu se povedl na jedničku a dorostenci nepustili za svá záda ani jeden gól. Druhý zápas naopak nedopadl podle očekávání a prohráli proti týmu z Děčína. Hráč Michal Zůna zaznamenal celkem 7 bodů (4+3). (ONLINE Děčín, Louny)

Více informací se dozvíte v samostatném článku o sezóně dorostenců.

Junioři

Junioři se zúčastnili turnaje v Mětské SH v Teplicích, kde se střetli s týmy Florbal Jirkov a DDM Dynamo Teplice. První zápas dopadl pro naše kluky dobře, jelikož vyhráli 8:3 nad Jirkovem. Hráčem utkání se stal Daniel Pilař. Druhý zápas naopak nedopedl dobře a junioři prohráli 17:4 s domacím týmem. Hráčem utkání se stal Dominik Whitehead. (ONLINE Jirkov, Teplice).

„Juníci“ jsou zatím na sdíleném 7. místě s 18 body spolu s TJ Lokomotiva Louny.

Muži 

A-tým pořádal domácí turnaj v sobotu 16.2. ve sportovní hale SOUŠ v Neklanově ulici. První zápas proti týmu FBK Prty skončil výborně, chlapy rozstříleli soupeře 21:5. Hráči tohoto utkání jsou Lukáš Kešner, který zaznamenal celkem 8 bodů (3+5) a Jan Rott, který zaznamenal 5 asistencí. Dále bychom chtěli upozornit na úspěchy hráčů Jana Urbana a Jiřího Šolty, kteří zaznamenali hattrick a jednu asistenci. Druhé utkání proti týmu z Jirkova, se pořádně rozjelo až ve třetí třetině, kde náš A-tým rostřilel 10 góly soupeře, utkání skončilo 12:2 pro nás. Hráče utkání se stal opět Jan Rott, který zaznamenal dalších 5 bodů (3+2). (ONLINE Prty, Jirkov)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *