Czech Open 2018

Czech Open 2018

Muži se poprvé v historii klubu přihlásili na turnaj a vybrali si největší a nejprestižnější u nás. Byli rozlosováni do skupiny OPEN08 a mezi jejich soupeře byli vybráni tři týmy a z toho dva české Tatran Střešovice, PASKOV SAURIANS a jeden zahraniční a to švýcarský LOK REINACH. 

Základní část

9.8.2018 Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čekali dva soupeři a hrálo se na hale Chodov.

První zápas s týmem Paskov Saurians se ze začátku vůbec nevyvíjel dobře v první třetině jsme ihned inkasovali a na začátku druhé třetiny opět. Avšak zápas se nám v posledních pěti minutách povedlo góly Matěje Slaby a Jana Rotta srovnat. Zápas skončil remízou 2:2

V druhém zápase nám stál v cestě švýcarský tým LOK Reinach. V zápase jsme se statečně rvali ale bohužel po dvou chybách jsme obdrželi dvě branky. Švýcaři už vedení v zápase udrželi a zápas jsme prohráli 2:1. Jediný gól zařídil kapitán Jiří Brandejský.

10.8.2018 Pátek

V pátek ráno na hale ČVUT jsme střetli posledního soupeře z naší tabulky a to byl tým Tatranu Štřešovice. Tento zápas jsme si zasloužili vyhrát, tým makal a po dvou gólech ve druhé části jsme i vedli. Avšak závěr zápasu zhatil naše naděje, když jsme obdrželi dvěmi přesnými střelami dva góly. Branky obstarali Štěpán Šára a Richard Hartmann.

Základní část tabulka

Předkolo playoff

Nakonec po těžké základní části se nám povedlo postoupit do předkola playoff ze 3. místa. Soupeřem se nám stal opět švýcarský tým Unihockey Baden-Birmenstorf. Zápas byl těžký a kdyby se nám povedlo postoupit, šli bychom do playoff. To se ale bohužel nestalo, jelikož jsme zápas nezvládli a prohráli 3:0.

Odkaz na předkolo playoff

Oficiální web

Týmová fotka s Alexandrem Galantem Carlströmem

#nemassanci #jednahrajedensen #bkrealroudnice #czechopen #muzi