Posezónní turnaje mladších žáků

Posezónní turnaje mladších žáků

Družstvo mladších žáků se po skončení sezóny zúčastnilo tří turnajů, kde si vedli velmi dobře.

Florbalové války v České Lípě

Prvním turnaj letošních prázdnin byly Florbalové války v České Lípě. Ve skupině jsme se utkali s týmy Florbal Teplice, FBC Šluknovsko, OREL Přelouč a Florbalové akademie Partyzánská a Kravař. Bohužel jsme i přes 3 výhry z 5 zápasů, díky horším vzájemným zápasům obsadili ve skupině 4 místo a nepostoupili tak do play-off. Kluci i přes tento fakt velmi dobře makali a hodně se snažili a užili si pořádný kopec srandy.

Lovo Generali Cup

Druhým turnajem byl Lovo Generali Cup. Našimi soupeři v základní skupině byli tři lovosické týmy. Po dvou vítězstvích jsme na závěr bojů ve skupinách prohrálí s týmem ASK Lovosice-LFP Yellow a tak nás čekal v semifinále předposlední zápas turnaje s  TJ Sokol Královské Vinohrady. Kluci  nakonec zápas zvládli a dopracovali se až do finále. Poslední zápas se opět utkali s týmem ASK Lovosice-LFP Yellow  se kterým prohráli v základní části. Zápas byl velmi napínavý, ale nakonec zápas zase ovládl Lovosický tým. Kluci obsadili krásné druhé místo.

Lounský pohár

Třetím a posledním turnajem tohoto školního roku byl turnaj o pohár TJ Lokomotivy Louny. Hrálo se systémem každý s každým a po každém utkání následovaly nájezdy. Postupně jsme změřili síly s týmy TJ Lokomotiva Louny Rakeťaci, TJ Lokomotiva Louny Mladé pušky, DDM Dynamo Teplice, Kanonýři Kladno Stíhači a Kanonýři Kladno Jezdci. Turnaj jsme rozehráli skvěle, první tři zápasy jsme zvládli. Poté však přišla prohra a v posledním zápase nás čekal přímý souboj o 2 místo. I přes slibný vývoj zápasu jsme, ale vlastním zaviněním nezvládli koncovku utkání a třikrát během dvou minut inkasovali. Museli jsme se tak smířit se třetím místem. Za zmínku stojí, že se nám podařilo zvítězit ve všech nájezdových sériích.

Fotky

  • Lovo Generali Cup
  • Lounský pohár