Rekapitulace březen 2022

30.6.2022

Rekapitulace březen

Vážení příznivci roudnického florbalu přinášíme Vám shrnutí měsíce března.

Muži A

A – tým čekal 19.03. domácí turnaj v Krupce. Hráče čekali těžcí soupeři. První utkání s ASK Lovosice – LFP bylo velmi povedené, kluci hráli sebejistě a nakonec i výsledek odpovídá výkonu 10:3. Hattrick zaznamenali hráči Jiří Hádek a kapitán Ondřej Cvekl. Druhý z dua Cvekl – Štěpán zaznamenal 1+4. (ONLINE)
Druhé klání s týmem FBC DDM Kati Kadaň B bylo gólově nabité. V zápase padlo 30 branek. Utkání bylo jednoznačně na naší straně a výsledek odpovídá 22:8 pro nás. Daniel Pilař zaznamenal 7 KB – 5+2, Štěpán Cvekl 6 KB – 3+3, Ondřej Cvekl 6 KB – 3+3 a Richard Hartmann 5 KB – 3+2. (ONLINE)

Muži B

Béčkaři vyrazili na první jarní turnaj až do mosteckých Velebudic, kde jim do cesty přišli soupeři z Loun a Ústí nad Labem. Utkání s Louny se přelévalo ze strany na stranu. Hrdinou utkání se stal kapitán A-týmu Ondřej Cvekl, který kývl na výpomoc u Béčka a ve vlastním oslabení rozhodl o utkání v závěru zápasu střelou pod víko. Stav po odehrání 45 minut 6:5. (ONLINE
Druhý zápas s Ústím již nebyl tak nerozhodný. Soupeř vlétl do klání ve velkém stylu a po chvíli se ujal vedení, které dokázal ubránit až do konce. (ONLINE)

Muži C

Muži C si připsali jednu prohru s V.I.P. Litoměřice 4:8 a jednu výhru 6:5 nad týmem Enteria Nippers. (ONLINE) (ONLINE)

Ženy

Holky na konci března odehrály domácí turnaj na SOUŠ Roudnice nad Labem, kde vyzvaly týmy FBC Žraloci Příbram a Butchis. Obě utkání se nesla v podobném zápasovém tempu a vyrovnanosti obou celků. Škoda, že se našemu domácímu týmu nepovedlo ani jeden zápas přelít na jejich stranu. První utkání skončilo 1:5 a druhé 0:2 a holky si zapsaly dvě prohry. (ONLINE, ONLINE)

Junioři

Junioři vyrazili do Kadaně, kde se utkali s týmy ASK Lovosice – LFP a 1. FBC DDM Děčín IV. První zápas s týmem z Lovosic byl velmi gólový, utkání nakonec rozhodly poslední minuty, když se nám povedlo zvýšit stav na 8:6 pro nás. Střelcem vítězného gólu se stal Kryštof Bártek.  (ONLINE)
Druhé utkání s Děčínem bylo naopak naprostý galimatyáš. V utkání padlo 28 branek, škoda jenom že osmdesát procent z nich dal soupeř. Zápas skončil 4:24 pro Děčín. (ONLINE)

Druhý turnaj v březnu, který čekal naše dospívající se konal 19.3. v Lovosicích. Los přichystal juniorům silné soupeře a to FBC Vipers Most a FBC Jazzmani Žatec. Obě utkání byla velmi vyrovnaná a herně podobná. Museli jsme vždy soupeře dotahovat, ale ani přes velký tlak na konci utkání to v jednom případě nevyšlo. Utkání s Žatcem skončilo 4:6, s Mostem 3:5. (ONLINE, ONLINE)

Dorostenci

Dorostenci pořádali v neděli 6.3. domácí turnaj, kde přivítali FD Teplice B a Florbal Ústí B. Kluci prožili velmi povedený první zápas s Teplicemi, kdy si již na konci první třetiny dokázali udělat náskok a udržet ho až do konce. Pět bodů si připsal hráč Jan Hubka a hattrick navíc si vystřílel Filip Bártek. Stav utkání 10:5. (ONLINE)
Druhé utkání s týmem z Ústí bylo více vyrovnanější a napínavější. Utkání nakonec skončilo 3:6 pro Ústí. (ONLINE)

Druhý turnaj, který čekal dorostence v březnu, byl turnaj v Kadani, kde se utkali s domácím týmem a týmem z Lovosic. První utkání s týmem z  nedalekého města skončilo lépe pro náš celek, když dorostenci zcela ovládali hru od půlky zápasu. Utkání skončilo 10:3. (ONLINE). Druhé utkání proti domácímu kadaňskému celku vyšlo lépe soupeřům. Vypadalo to, jako kdyby klukům došli síly. Zápas skončil prohrou 3:7. (ONLINE)

St. žáci

Konečně jsme se dočkali 6 bodového turnaje. Dvě výhry a plný počet bodů. V Novém Boru se nám velice dařilo, i když to všechny kluky bolelo a dali do hry všechny své síly a umění hrát florbal. Kluci plnili do puntíku všechny naše pokyny, které jsme jim s Ondřejem, před turnajem a samotnými zápasy nalajnovali. Černou kaňkou bylo jen, že jsme se nechali často vylučovat. Rozhodčí byli tak trochu proti nám zaujatí. Celý turnaj se nesl v duchu špatné organizace, práce časomíry a pánů rozhodčích. První zápas byl velice vyrovnaný. Hráli jsme ze zabezpečené obrany, dosti stažené na naší polovině hřiště a rychlými výpady ohrožovali soupeřovu branku. Což se nám dařilo a díky tomu jsme zaslouženě zvítězili nad Bílinou 3:2.  Do druhého utkání jsme šli s tím, že si jdeme pro jasné vítězství. Po první třetině to tak, ale nevypadalo. Nedařilo se nám dostat z naší poloviny hřiště. Nebýt našeho gólu v první minutě zápasu, tak bychom ani nevystřelili. Od druhé třetiny už jsme hráli jinou hru a ve třetí jsme nenechali nic náhodě a porazili celek z Dubí 7:3. Děkuji klukům za velice dobrý výkon, který předvedli. Teď jsou před námi poslední dva turnaje sezóny, na které se musíme pečlivě připravit a zabojovat o celkové druhé místo v soutěži. Dále se pokusit udržet naše kluky v první desítce kanadského bodování. Děkuji rodičům, že i v době drahého benzínu a nafty, s námi na turnaje jezdí. Takto hodnotilo turnaj naše trenérské duo Kára + Kára

ONLINE – Dubí
ONLINE – Bílina

Druhý turnaj v březnu vyrazili starší žáci do Litvínova, kde odehráli turnaj s domácím celkem SK Bivoj Litvínov a derby s týmem ze Štětí. První utkání s domácím Litvínovem bylo velmi vyrovnané a plné skvělých gólmanských zákroků, nakonec zápas skončil remízou 2:2. Druhé utkání s polabským soupeřem skončilo jednoznačnou dominancí naší kategorie. Hned tři hráči zaznamenali hattrick – Matěj Kára 4+0, Jan Racek 3+2, Filip Bártek 3+4. Utkání jsme vyhráli 14:2.

ONLINE – Litvínov
ONLINE – Štětí

Ml. žáci

„Dne 6.3.2022 se uskutečnil poslední domácí turnaj mladších žáků. Turnaj se pro nás ze začátku vyvíjel velice dobře a připsali jsme si první výhru dne nad Litvínovem v poměru 7:5 v náš prospěch. Do druhého utkání jsme vlétli jako uragán a po první půli jsme vedli 5:1 nad týmem z Mostu. Do druhé půle nastoupil asi jiný celek. Nedali jsme už ani jeden gól a prohráli 7:5 po velkých hrubkách našeho výběru. Smůla a herní nepohoda nás provázeli i v posledním zápase, který jsme zaslouženě prohráli s týmem Bíliny vysoko 14:1. Od začátku až do konce utkání jsme se na hřišti nepotkali s počáteční formou, se kterou jsme nastoupili do domácího turnaje. Škoda, ale myslím, že naši kluci mohli klidně všechny tři zápasy vyhrát. Děkuji rodičům za fandění a za dobrůtky které pro celý náš tým připravili. “ Trenér Martin Kára

Elévové

Elévci odehráli svůj předposlední turnaj sezóny v Děčíně. Všechny tři utkání, které odehráli, byli velice vyrovnané. Bohužel nám chybělo o trochu více štěstíčka, abychom v některém ze zápasů zvítězili. Děti nehrály vůbec špatně. Dokonce proti oběma týmům z Děčína vedly, ale ani jednou se nám nepodařilo vedení udržet a obě jsme těsně prohrály. S Teplicemi jsme byli lepším týmem, ale gólman Teplic byl na eléva abnormálně velký a zabral celou branku. (Elévci hrají na mnohem menší branky než je normální). Naši hráči neměli šanci ho prostřelit. Nebylo prostě kudy. Po velkém boji jsme nešťastně prohráli po malinkých chybičkách v naší obraně. Musím všechny mé svěřence velice pochválit a vyzdvihnout výkon naší brankářky Báry. Máme před sebou poslední turnaj v sezoně (Štětí 23.4.22) na který se musíme připravit. Doufám, že to bude vítězná tečka. Velké díky patří rodičům. Trenér Martin Kára


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *