Mladší žáci

Mladší žáci

 

Začátek a průběh sezóny

Mladší žáci nastoupili v sezóně 2019/2020 do Ústeckého přeboru 3+1. Tým připravoval trenér Martin Kára a jeho asistent Ondřej Kára. Kluci stihli v letošní sezóně odehrát 18 zápasů. Setkali se se soupeři z Děčína, Teplic, Mostu, Chomutova, Bíliny, Litvínova, Dubí, Štětí a Loun. Ze 14 týmů jim patří 12. místo. Sezónu bohužel nestihli kvůli pandemii dokončit.

Rozhovor s trenérem Martinem Károu

  1. Zhodnoťte prosím průběh sezóny?

 „Kdybych měl zhodnotit průběh sezóny mladších žáků tak asi takto: super vstup, velké očekávání, zranění hráčů, rodinné lyžáky, školní lyžáky a covid- 19. Vše proběhlo tak nějak na půl, ale na druhou stranu jsme si sezónu velice užili.

  1. Splnili jste očekávání, která jste si řekli před sezónou?

 „Do sezóny jsme vstupovali s velkým očekáváním. Měli plány, že na konci herního kalendáře budeme nejhůře na 3. místě tabulky. Bohužel pár zranění, rozházená sestava, lyžáky, více elévu nežli mladších žáků v sestavě a nakonec, když už jsme byli zas pohromadě, jako na začátku sezóny přišel covid-19 a bylo po všem. Nedohráli jsme 3 turnaje, které by nás a věřím tomu, dostali na vytoužené 3. místo.

  1. Máte v plánu nějaké posezónní turnaje?

 „Určitě bychom se chtěli zúčastnit Florbalových Válek v České Lípě. V minulosti jsme si už na tomto turnaji zahráli a pro kluky to byla velká zábava i zkušenost. Myslíme si, že se kluci na tento turnaj moc těší s chtějí všem ukázat, že florbal hrát umí.

  1. Je v týmu někdo, koho byste chtěl vyzdvihnout?

„Nemohu a ani nechci nikoho označit za nejlepšího. Každý hráč či hráčka, kteří nastoupili za mladší žáky jsou pro mě něčím výjimeční. Každý má v týmu svou roličku, kterou se snaží hrát co nejlépe. Teprve dohromady jsme tým, který chci označit a vyzdvihnout nad jednotlivce.

Rozhovor s asistentem Ondřejem Károu

  1. Popiš silné stránky týmu?

„Mezi naše silné stránky patřila týmová mentalita. I když se nám nedařilo, bojovností a urputností jsme se snažili dohrát každé utkání se ctí. Velké kamarádství a sranda mezi hráči a trenéry.

  1. Je něco na čem byste chtěl do budoucna zapracovat?

„Určitě bychom do budoucna chtěli zapracovat na té naší zbrklosti, která nám občas udělala velké starosti v naší hře, kvůli které jsme několikrát, zbytečně o vlas prohráli. Hlavně zlepšit techniku vedení míčku, hra 1 na 1, správné načasování přihrávky a přehled na hřišti.

Společné hodnocení

Je něco co byste chtěli ještě dodat?

„Moc bychom chtěli poděkovat rodičům. Celou sezónu nás podporovali a byli s námi, když se nám dařilo i nedařilo. Velký dík! Samozřejmě nesmíme zapomenout na všechny kluky a holky: Jágr, Deutch, Růča, Šlégr, Future, Neuer, Přerost, Podmi, Matthew, Mára, Sobotka, Klaudie, Bára, Martina, Samuel a Ben. Moc jim děkujeme a přejeme jim velké úspěchy ve florbale.