Sezóna 2020/2021

Sezóna 2020/2021

Bohužel tato sezóna byla vlivem světové pandemie koronaviru zrušena, ale pár zápasů se stihlo odehrát viz níže.

Dospělé kategorie

ODKAZ na článek

Muži A 

A-tým stihl odehrát dva zápasy se ziskem tří bodů a spolu s Lovosicemi, které odehráli o dve utkání více se umístit na děleném 4. místě. Během prvního turnaje se nám povedlo vsítit do branek soupeřů celkem 12 gólů, což nás činí nejhorším týmem soutěže. Obdrželi jsme pouze 18 gólů, což nás řadí na 3. místo. Úspěšnost přesilovek byla na 60%, když se nám ve dvou zápasek povedlo vsítit tři góly z přesilové hry. Procentuální hodnota oslabení byla na 66,7%, když se nám povedlo ubránit 2 oslabení ze tří a při jednom dokonce dát i gól.
ONLINE zápisy – Litvínov, Teplice

Co se týče bodových zisků nejlepšími hráči s pěti body byli obránce a kapitán Jiří Šolta a útočník Jiří Hádek, na třetím místě se umístil Ondřej Cvekl. Co se týče brankařů, tak Matěj Fišer si připsal 1 výhru a 11 obdržených branek s průměrem 8,25, zatímco Václav Nejman si připsal 7 obdržených branek a průměr 10,5.

Muži B

Muži „B“ odehráli svůj jediný turnaj sezóny na domácí hale na „Neklance“, kde se střetli s týmy DDM Dynamo Teplice B a Florbal Ústí C. První zápas s Teplicemi zvládli muži na jedničku, když svou vervou a hattrickem dotlačil Mikoláš Malý tým ke třem bodům. Druhý zápas byl přesný opak, protože jsme se střelecky trápili a neproměnovali šance díky skvělemu gólmanovi soupeře. Po dvou zápasech se ziskem tří bodů jsme zakotvili na 5. místě tabulky. Vstřelili jsme osm branek a dostali deset. 

ONLINE Teplice, Ústí

Statisticky tým vedla lajna Malý-Rott- Kavalír. Mikoláš Malý svým hattricek ovládl týmové bodování, na druhém místě se umístil Michal Rott se 2 góly a jednou asistencí, na třetím místě se umístil Ondřej Kavalír se ziskem tří asistencí. Co se týče brankářů – oba dva zápasy odchytal Dominik Whitehead s počtem obdržených branek 10, 1 výhrou a s průměrem 5,06.

MUŽI „C“

Našemu „Céčko“ se vstup do minulé sezóny příliš nevydařil, když ani jeden ze tří zápasů nevyhráli. K tomu se jim povedlo vstřelit pouze 6 gólů.
Odehráli zápasy proti Fbc Falcons LTM – skóre 4:10(ONLINE), Gardenline Litoměřice – 2:11 (ONLINE) a No name – 0:15 (ONLINE).
Lídři v bodování jsou Jan Urban se 3 body (3G), Ondřej Kára se 3 body (2G, 1A) a Patrik Fridrych se 2 body (2A).

JUNIOŘI

Junioři jsou jediná kategorie, které se povedlo odehrát čtyři soutěžní utkání před vyhlášením nouzového stavu. Oba dva turnaje odehráli v Kadani, kde se střetli s týmy FBC Jazzmani Žatec, 1. FBC DDM Děčín IV, Florbal Chomutov B a TJ Lokomotiva Louny. Kluci během čtyř utkání dokázali jednou vyhrát a jednou remizovat, což je vystřelilo na čtvrté místo se čtyřmi body. Dokázali vstřelit 21 gólů a obdržet 33.

ODKAZY na online Chomutov, Žatec, Děčín, Louny

Bodově nejlepším hráčem týmu se stal Ondřej Kára, který dokázal vsítit 11 branek a přidat šest asistencí, druhými nejlepšimi byly David Karpišek (3B, 1A), Dominik Uhlíř (1B, 3A) a Adam Alexandr Šeps (0B, 4A). Nejlepším brankářem se stal Dominik Whitehead s 1 výhrou a 10 obdrženými brankami s průměrem 5 branek na zápas, Druhý Josh Whitehead měl 17 obržených branek a průměr 9,25.


Mládež

ODKAZ NA ČLÁNEK

Dorostenci

Dorostenci stihli odehrát též jediný turnaj v Krupce, kde se střetli s týmy Florbal Teplice a Florbal Chomutov B. Kluci dokázali vytěžit maximum, když si připsali 4 body za výhru nad Teplicemi a remízu s Chomutovem. Obsadili tak 3. místo. Dokázali vstřelit 12 branek a obdržet pouze 9, což je jedna z mála kategorií, která měla kladný brankový rozdíl. 

ODKAZY Chomutov, Teplice

Co se týče statistik jednotlivých hráčů – bodově nejlepším hráčem se stal Filip Bártek s 6 body (4B, 2A), Bilguun Ariunbuyan s 5 body (1B, 4A) a Matyáš Korous (1B, 3A). Brankářsky se vytáhl Josh Whitehead, který obdržel pouze 9 gólů s průměrem 4,5 a připsal si jednu výhru.

Starší žáci

Kluci odehráli svůj jediný turnaj v Rumburce, kde si zahráli proti týmům Florbal Chomutov Domeček a TJ Lokomotiva Louny-Magenta. První zápas suverénně vyhráli 9:1, velkou zásluhou hráče Matyáše Korouse, který vstřelil 6 branek. Druhý zápas se jim naopak nepovedl úplně podle představ, když inkasovali 7 branek – konečný stav 2:7. 

ODKAZY Chomutov, Louny

Bodově nejlepšími hráči se stali Matyáš Korous s osmi body(7B, 1A), dále pak Jan Racek se třemi asistencemi a Lukáš Jiřička s 2 brankami. V brance tým podržel Jakub Pavlíček s 8 obdrženými brankami s průměrem 4 góly na zápas a s 1 výhrou.

Mladší žáci a Elévové

Mladší žáci zaznamenali skvělý vstup do jediného turnaje a tento rozjetý vlak zastavila až pandemie. Během turnaje se jim povedlo nastřílet 45 gólů. První zápas proti týmu z Ústí vyhráli 15:3, druhý zápas proti týmu z Děčína vyhráli 7:3 a třetí proti týmu z Litvínova 23:5. Elévové bohužel nestihli odehrát žádný zápas.

Ženy

Nejstarší dívčí kategorie bohužel nestačila odehrát ani jediné utkání.

Dorostenky

Dorostenky odehrály pouze turnaj v Chomutově, kde se utkaly s domácím týmem a týmem z Liberce. Oba zápasy dopadly pro holky špatně, i když holky makaly na stodvacet procent. Kvůli tomu skončily holky na 7. místě spolu s týmem z Mostu. Celkem vstřelily 12 branek a obdržely pouze 15 branek, brankový rozdíl činí -3.

Týmové bodování ovládla Bára Klikarová, která vstřeila 4 branky. Na druhém místě skončila Klaudie Kršová se 2 brankami a 1 asistencí a na třetím místě Nikola Gumanová se 2 brankami. Do branky se postavila Anna Machová, která zaznamenala 5 branek s průměrem 5 a Ema Krejčová s počtem obdržených branek 10 s průměrem 10.