Shrnutí sezóny elévové

8.5.2019

Shrnutí sezóny elévů

Od minulého roku si náš klub dal za cíl pořádně posílit a zlepšit kategorii elevů a hlavně ji rozšířit. Získali jsme lidi, kteří byli ochotni trénovat elévy a hlavně je to baví. Proto jim za celý klub děkujeme a hlavně rodičům, kteří doprovází své ratolesti na zápasy.

V tomto roce 2018/19 odehrál tým Elévů 11 turnajů, což je 44 zápasů. I když se v kategorii elévů needělají statistiky, tak přesto elévové měli sezónu poměrně velmi úspěšnou, protože vyhráli krásných 12 zápasů, ale bohužel jich 29 prohráli. Zbylé 3 zápasy remizovali. Celkově v celé sezóně vstřelili 242 gólů a 308 jich inkasovali. V tabulce jsme skončili na 17. místě z 25 týmů.

Výsledky BK REAL Roudnice n/L ZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
ASK Lovosice Black 6114 31-33
ASK Lovosice White6303 35-34
DDM Děčín White 6006 31-41
DDM Děčín Blue 5104 27-33
Lokomotiva Louny 4301 31-24
Florbal Teplice Modrá 3210 26-11
Florbal Chomutov Red 2101 19-11
SK Štětí 2110 10-6

„Jádro týmu tvořilo 7 hráčů (2 brankáři a 5 hráčů). V průběhu se k nim přidali 2 hráči z naší přípravky a další 2 hráči. Za zmínku stojí že všechna utkání odjezdili v plném počtu, až na pár výjimek, bez toho aniž chyběli. Kluci a jedna dívka se celou sezónu snažili hrát co nejlépe, to jen šlo. Jako tým hráli velice vyrovnané zápasy s ostatními týmy ovšem i přes vedení našeho týmu jsme mnohdy prohráli o jediný gól. Po 2/3 sezóny jsme společně s Florbal Ústí white byli týmy, kteří nedostali 10 a více gólů za zápas (Florbal Ústí white poté vyhrál celou Ligu Elévů). Podotýkám, že všechny týmy proti kterým jsme hráli měli mnohem větší hráčskou základnou než-li náš tým. Mnohdy proti nám hráli týmy s nejstaršími možnými hráči v uvedené kategorii elévů a mladších dívek. Myslím, že sezóna proběhla úspěšně. Ukázali jsme, že florbal hrát umíme nemáme se za co stydět. Chtěl bych poděkovat ještě jednou hráčům, mým pomocníkům (Ondřej Kára, Daniela Vokálková, Lucie Schořová) a hlavně rodičům, kteří při nás stáli a fandili nám.“ Takto hodnotí sezónu trenér Martin Kára.

Brankáři:

Ondran Berounský, Dominik Kuchin

Hráč:

Matěj Kára, Jan Racek , Jakub Hádek , Daniel Pilnaj, Matyáš Berounský, Tobiáš Vosáhlo, Marek Volák, Daniel Fengl, Nela Selicharová, Klaudie Kršová

Elévové


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *