Zhodnocení sezóny starších žákyň

12.7.2019

Shrnutí sezóny straších žákyň

V letošní sezóně 2018/19 odehrály starší žákyně 39 zápasů v přeboru starších žákyň(3+1). Holky pravidelně nastupovaly proti  týmům například z Chomutova, České Lípy, Mostu, Kadaně a Štětí. Žákyně si vůbec nevedly špatně a i přes odchod hlavních tahounů do dorostenek,  skoro dokázaly zopakovat minulou sezónu, kterou zakončily na druhém místě. Tuto skončily na krásném čtvrtém místě z 11 týmů, vyhrály 25 zápasů, třikrát remizovaly a 11 prohrály. Celkem získaly 78 bodů.

První místo obsadil tým Česká Lípa White s 96 body (39 zápasů – 31V, 3R, 5P), druhé skončily holky z Kadaně s 93 body (39 zápasů – 30V, 3R, 6P) a trojici zakončuje další tým z České Lípy s 85 body (39 zápasů – 28V, 1R, 10P).

Celkem vstřelily 143 gólů a obdržely 98 gólů, což je zařadilo na 5. místo v brankovém rozdílu s 45. Nejlepší brankový rozdíl měl tým Česká Lípa White s 154 gólovým rozdílem.

Cenu MVP sezóny obdržela hráčka s číslem sedmnáct Eliška Sedláčková, která se podívala i na výběry a dokonce se probojovala do týmu Ústeckého kraje a reprezentovala náš tým na Olympiádě dětí a mládeže. Cenu Talent roku získala Vanda Bilíková a mezi oceněné nemůže chybět jedna z našich brankářek. Letošní sezóna žákyň se nejvíce povedla Anně Machové.

#nodrillnoskill #zakyne

Fotky z letošní sezóny žákyň

  • Naše brankářské duo
  • Starší žákyně
  • Předávání cen starším žákyním
  • Rodičovský zápas na florbalových narozeninách
  • Rodičovský zápas na florbalových narozeninách
  • Vánoční turnaj ve Štětí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *