Soustředění žákyň a dorostenek

29.7.2019

Soustředění  žákyň a dorostenek

Soustředění  žákyň a dorostenek proběhlo v termínu od 29.6 – 6.7.2019, které se každoročně ukutečnilo formou příměského soustředění v hale Pod Lipou. Holky měly tři tréninky denně, ranní trénink byl pod vedením zkušené florbalistky Heleny Einchingerové, která hrála dokonce druhou a třetí nejvyšší soutěž u nás a která přislíbila pomoc. Odpolední trenínk byl buď formou venkovního treninku v písku na starty, dynamiku a v malé tělocvičně kruhového tréninku, nebo v hale stanoviště na rozvoj techniky, střelby a situace. Večerní trenínk byl spíše na zápasy proti sobě. Holky dokonce v průběhu týdne navštivily crossfit Michala Marcina, kterého se i účastnili vedoucí a trenéři.

Během týdne holky různě soutěžily v různých disciplínách ať ve vědomostní soutěži, tak i formou zápasů a dovednostních soutěží. Chodilo se plavat, každý den začal výběhem, který se postupně natahoval. Předposlední den proběhlo grilování rodičů, jako odměna za podporu kterou v průběhu sezóny projevovali našemu klubu. Soustředění jsme zakončili zápasem proti týmu staršich žáků, kteří tím započali to svoje a posezením, kde se holkám všem objednala pizza.

„ Jelikož to byl první týden letních prázdnin, chtěli jsme si ho spíše užít než odmakat, ale nechtěli jsme se zase jen polevit a válet se. Děvčata opět absolvovala crossfit s trenérem Michalem Marcinem a celý týden dopolední trénink vedla Helena Einchingerová, která vede roudnickou sportovní přípravku, tímto bychom chtěli poděkovat za veškerý čas, který nám bylo ochotni věnovat. Osobně si myslím, že si děvčata soustředění užila a doufám, že v srpnu najedeme pořádně na letní přípravu a budeme mít správný start v sezóně. Soustředění organizoval Michal Rott, Daniela Vokálková, zdravotnice Kateřina Lapihusková, Radka Sedláčková a David Lučan. Tímto bychom chtěli poděkovat všem rodičům a klubu za výborné zázemí. “ takto hodnotila soustředění kapitánka týmu dorostenek Daniela Vokálková.

Galleries


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *