První polovina listopadu

14.11.2019

První polovina listopadu

Během prvních čtrnácti dní v listopadu se všechny naše kategorie zúčastnily nějakého turnaje. Především ten první víkend byl pro náš roudnický oddíl velmi povedený, druhý nedopadl sice nejlépe, ale ani nejhůře.

Žákyně

Jako první si představíme naše „ovečky“, které se v sobotu 9.11.2019 představily v domácí aréně Pod Lipou. Starší žákyně ukázaly ,že platí pravidlo můj dům, můj hrad, jelikož nedaly body soupeřkám zadarmo.   V 1.zápase se naše stržky utkaly s Ústím nad Labem, po první polovině vedl soupeř již 5:1, ale naše holky, se nevzdaly a zabojovaly a výsledkem byla remíza 5:5, navíc nechybělo mnoho a mohly celý zápas otočit ve vítězství. Co se ovšem nepovedlo proti Ústí se povedlo v dalším zápase a to proti „Goliášovi“ v podobě Kadaně, která se nacházela na 2.místě tabulky. Tento zápas naše vyhrály 3:2.  V posledním zápase naše holky čekal Litvínov, ovšem přes velkou snahu našich hráček, se z vítězství  7:9 radoval soupeř. Celkem žákyně získaly čtyři body.(ONLINE ZÁPISY: Ústí, Kadaň, Litvínov)

„Chtěl bych moc pochválit všechny holky, jak na plno bojovaly v každém utkání až do poslední vteřiny a  hlavně ukázaly všem obrovský morál. Když nezabalily zápas s Ústím za stavu 1:5. Také bych rád poděkoval všem rodičům a dorostenkám za podporu v hledišti„ Takto hodnotil trenér Tomáš Mádr domácí turnaj.

Dorostenky

Dorostenky předvedly v plné síle svoji schopnost, která se jim daří už od žákyň a to převálcování soupeře na domácím povrchu.  Dorostenky pořádaly turnaj 2.11.2019 ve sportovní hale na učilišti v Neklanově ulici a  střetly se s týmy FBK Wings Most a SK Bivojky Litvínov. Oba dva Zápasy zvládly na jedničku (dvakrát podtrženou). V prvním zápase nasázely Mostu 8 gólů a jeden obdržely, ve druhém zápase dokonce 12 gólů a nepustily žádný. Gratulujeme i gólmankám, které velkou měrou přispěly k těmto stavům. Za zmínku stojí hráčka Barbora Klikarová, která získala celkem 10 kanadských bodů, tento výsledek katapultoval dorostenky na dělené čtvrté místo. (ONLINE ZÁPISY: Most, Litvínov)

Elévové

Elévové se v sobotu 9.11.2019 vydali do Děčína. Naši nejmenší si opět zkusili jaké je to hrát proti soupeřům a držet požadavky trenéra a hlavní cíle. Kluci bojovali i když se jim zrovna nedařilo a ukázali i velkou psychickou odolnost během vyhrocených utkání. Děkujeme rodičům, kteří krásně fandí a podporují svoje děti a trenérovi M. Károvi za jejich přípravu.

Starší žáci

Krátce po sobotním poledni vyrazili starší žáci na svůj další turnaj do Kadaně. V prvním utkání proti celku ze Štětí se našim žákům i přes né úplně ideální začátek povedlo dovést zápas k pohodové výhře 9:3. Druhý zápas proti týmu z Prt se nám díky vysoké individuální kvalitě hráčů soupeře hrubě nepovedl. Zcela zaslouženě jsme prohrály 16:4. Tři body se ovšem hodí a naši starší žáci se posunuli na dělené čtvté místo.(ONLINE ZÁPISY: Štětí, Prty)

Dorostenci

V sobotu 2.11.2019 odehráli dorostenci svůj 4. turnaj sezóny. Nejprve se střetli se soupeřem z Mostu. Zápas se jim povedl a zvítětili 8:1. V druhém utkání kluky čekalo derby s protihráči z Lovosic. Po vyhroceném ději na hřišti a infarktovém závěru byl konečný výsledek 5:5. Z víkendu si tak připisují 4 body do tabulky a  posunuli se na sedmé místo v tabulce. Hvězdou týmu se stal Aleš Rubín, který si připsal pět kanadských bodů. (ONLINE ZÁPISY: Most, Lovosice)

Junioři

Nejvíce se nedařilo juniorům, kteří vyjeli do SH SŠT Most Velebudice. Tam se utkali s týmy DDM Dynamo Teplice a SK Bivoj Litvínov. Oba zápasy dopadli tragicky, první kluci prohráli 8:13 a druhý 3:7. To ovšem nevadí, jelikož junioři to určitě napraví na dalším turnaji. Za mínku stojí, že svůj první start v kategorii juniorů si odbyl gólman Josh Whitehead.(ONLINE ZÁPISY: Teplice, Litvínov)

Muži

Muži se střetli v neděli 3.11.2019 v hale SH SŠT Most Velebudice s týmy FBC DDM Kati Kadaň C a FBK Prty. Chlapi se v prvním zápase postavili proti týmu z Kadaně, proti kterému náš A-tým se dlouhodobě trápí. Přesto přes neustálý tlak Kadaně, dokázali muži zápas zvládnout, jak fyzicky, tak psychicky a vyhráli 8:4. Druhý zápas byl naopak oproti prvnímu něco jiného. Kluci si vytvořili náskok a ten zvyšovali v průběhu utkání, konečný stav 8:0. A-tým si zapsal 6 bodů a posunul se na třetí místo v tabulce. (ONLINE ZÁPISY: Kadaň, Prty)

Galleries

  • Junioři
  • Dorostenci
  • Starší žáci
  • Elévové
  • Dorostenky
  • Žákyně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *