Druhá polovina prosince

4.1.2020

Druhá polovina prosince

Během posledních tří víkendů v minulém roce si zahrálo 5 kategorií a z toho se tři kategorie představily na domácích halách.

Elévové

Elévové vyjeli v sobotu 21.12. do Ústí nad Labem, kde se střetli s DDM Dynamo Teplice, Florbal Chomutov Ďáblíci a Florbal Ústí Red.

„Poslední turnaj tohoto roku se nepodařil, tak jak jsme chtěli. Hlavní je, že kluci a holky ukázali na hřišti to nejlepší co umějí. Přes některé chyby, které ke hře patří, musím všechny pochválit. Za dobu kterou je všechny znám, udělali velký pokrok ve florbale a jsem rád, že ho mají rádi.“ takto hodnotil turnaj trenér Martin Kára

Mladší žáci

Mladší žáci pořádali domácí turnaj v sobotu 14.12. ve sportovní hale Pod Lípou, kde se postavili týmům SK Štětí, TJ Lokomotiva Louny a Florbal Chomutov Domeček. Kluci porazili prvního soupeře ze Štětí a druhého z Loun, ovšem třetí soupeř z Chomutova nedorazil, tudíž se zápas kontumoval. (ONLINE Štětí, Louny)

Dorostenci

Dorostenci se představili publiku 14.12. ve sportovní hale v Krupce, kde se střetli s týmy Florbal Chomutov B a TJ Lokomotiva Mašinka. Oba dva zápasy dopadly skvěle, v tom prvním proti týmu z Loun vyhráli dorostenci 8:0 a v tom druhém proti týmu z Chomutova též zvítězili 7:5. Díky těmto šesti bodům se posunuli na 6. místo. (ONLINE Louny, Chomutov)

Dorostenky

Dorostenky si zahrály v sobotu 21.12. na domácí hale v Neklanově ulici, kde se střetly s týmy FBK Wings Most a Florbal Ústí. V prvním zápase si hravě poradily s týmem z Mostu a porazily ho 6:1, ve druhém zápase holkám došel dech a proto nestačily na tým z Ústí a prohrály 1:10. Dorostenky se drží na 7. místě tabulky. (ONLINE Most, Ústí)

A-tým

A-tým se před Vánoci představil 22.12 na domácí hale v Neklanově ulici. Muži odehráli hned první zápas turnaje, ve kterém zvítězili 24:3 nad týmem FBK Prty. Druhý zápas naopak, jak kdyby klukům zvlhnul střelný prach, nedopadl podle představ a muži se museli smířit s těsnou porážkou 3:4 s týmem Florbal Jirkov.Muži se stále drží na 3. místě tabulky. (ONLINE Prty, Jirkov)

Povánoční turnaj

28.12.2019 se uskutečnil první povánoční turnaj pro veřejnost do kterého se zapojilo celkem 5 týmů včetně našeho roudnického B týmu. Turnaj ovládl tým Monte Negro, ocenění za nejlepšího hráče získal Jan Rott a ocenění nejlepší gólman si odnesl Milan Rýdl.
Doufáme, že si všichni turnaj moc užili a děkujeme za účast.

Galleries

  • Elévové
  • A-tým
  • Povánoční turnaj
  • Mladší žáci
  • Dorostenci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *