První polovina ledna

19.1.2020

První polovina ledna

Vstup do Nového roku nebyl pro většinu kategorií nejlepší. Doufáme, že se brzy polepší a přivezou cenné body.

Mladší žáci

„V sobotu 11.1.2020 se naši mladší žáci vydali na turnaj do Štětí. Kluci se utkali s rivalem ze Štětí, poté ještě s týmem Proaktiv Bílina a DDM Teplice. Kvůli zranění jednoho hráče a odjezdu 2 hráčů na hory, jsme si s sebou vzali 2 starší žákyně na výpomoc. I přes veškeré naše úsilí se nám nepodařilo vyhrát ani jeden ze zápasů. Celkové skóre turnaje bylo 30:9 pro soupeře. I přesto chválím kluky i holky. Holkám patří speciální díky za to že si našli čas na to nám pomoci. “ takto hodnotil turnaj asistent trenéra Ondřej Kára. (ONLINE Bílina, Teplice, Štětí)

Junioři

Junioři neprožili dobrý vstup do nového roku, jelikož prohráli obě utkání na turnaji v Lounech, kam vyrazili 4.1. Zde se utkali s domácím týmem TJ Lokomotiva Louny a Florbal Teplice. I přes velkou snahu našich hráčů se klukům nepovedlo žádný zápas dovést do zdárného konce. (ONLINE Louny, Most)

A-tým

A-tým v neděli 12.1. vyrazil do nedalekých Loun, kde se střetl s týmy FBC Vipers Most a Florbal Jirkov. Muži makali na jedničku a zažili stoprocentní turnaj, i když oba zápasy byly velmi těžké. Proti týmu z Mostu si připsali výhru 8:4. Proti týmu z Jirkova si též připsali výhru 4:3 a tím jim vrátili těsnou porážku jako z posledního domácího turnaje 22.12. (ONLINE Most, Jirkov)

Dorostenky

Dorostenky prožily špatný vstup do nového roku, když jako první prohrály 4.1. s týmem FBC DDM Kati Kadaň na turnaji v České Lípě 2:4 a posléze v dohrávce utržily prohru 0:7 v domácím zápase 10.1. proti týmu Florbal Chomutov. (ONLINE Chomutova, Kadaň)

„Holky se rozhodně nemají za co stydět. Celých 30 minut, jsme byly Kadani vyrovnaným soupeřem. Předvedly jsme spoustu dobrých akcí.Všichni makaly na plno. Ještě sice máme na čem pracovat, ale objevily se zde i viditelné pokroky na kterých můžeme stavět“  těmito slovy hodnotil utkání našich hráček trenér Tomáš Mádr proti týmu z Kadaně.
„Hráli jsme s tímto silným soupeřem, nebojácně vytvořili si i dost šancí, bohužel nás trápila smůla , možná i nervozita v zakončení. Každopádně ,jak po minulém zápase, víme na čem musíme zapracovat“ takto hodnotil výkon týmu trenér Tomáš Mádr.

Galleries

  • Mladší žáci
  • Muži
  • Dorostenky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *