Roudnická výzva

12.4.2020

Roudnická výzva

Jak jistě víte, kvůli koronavirové krizi musel být ukončen právě probíhající ročník a náš drahý sport není stále dovolen. To ovšem neznamená, že naše mládež nemůže sportovat a to buď doma a nebo venku na zahradě, proto jsme pro Vás připravili pár videí a odkazů, které budeme průběžně přidávat, aby naši svěřenci nepřestali být aktivní. Svoje videa můžete sdílet na svůj facebook nebo instagram s #roudnickavyzva a #florbalroudniceVidea můžete též zasílat svým trenérům.

První výzvy tohoto Velikonočního týdne si pro Vás připravil trenér Michal Rott, který Vás vyzkouší na téma koordinace. Tyto výzvy převzal od oddílu Florbal Chodov. Výzvy nejsou úplně jednoduché a prověří, jak vaši koordinaci, tak vaše odhodlání.

Roudnická výzva č.1 – Sebrání papíru

Roudnická výzva č.2 – obrat

Co dalšího můžete dělat?

Jak už bylo řečeno – můžete sportovat doma a nebo venku na zahradě, to ovšem neznamená, že nemůžete vyjít do přírody na procházku, zaběhat si a nebo na kolo po okolí, posilovat s vlastní vahou, nebo cičit se švihadlem. Na internetu nalezenete v tuto chvíli spoustu užtečných videí a odkazů, my jsme Vám jich pár dali na konec článku. Dále nezapomínejte i na cviky s  hokejkou se kterou můžete procvičovat různé fígle, dribling a spoustu dalších věcí a jediné co k tomu potřebujete jsou nějaké kuželky ( můžete použit nějaké PET lahve, kelímky, ..) a míček (Videa na techniku budeme přidávat taky v průběhu). Nesmíme zapomínat ani na gólmany a jejich cvičení, jejich videa jsou též ve fázi vývoje.

Důležité je nezapomínat na kompenzaci a protahování: video č.1 , videa od českého florbalu,

Individuální technika: videa č.1 (Tatran Střešovice) a jejich youtube kanál, kde naleznete spoustu dalších cvičení.

Český florbal – články o výživě atd. (https://www.ceskyflorbal.cz/trenujdoma)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *