Mládež – 27. září až 10. října

17.10.2020

Mládež – 27. září až 10. října

Pojďme se společně podívat na tři herní víkendy od začátku sezóny do vyhlášení nouzového stavu. Během tří týdnů si zahrály všechny kategorie a některé dokonce odehrály dva turnaje, Muži B pořádali domácí turnaj na „Neklance“. Ve druhém článku se podíváme na mládež.

Dorostenci

Dorostenci započali svoji sezónu 2020/21 turnajem v Krupce, kde se porvali s týmy Florbal Teplice a Florbal Chomutov B. Proti prvním soupeřům z Teplic se kluci předvedli výhrou 7:4 a získali tak tři body, druhý zápas byl o poznání vyrovnanější a skončil nakonec remízou 5:5. (ONLINE, ONLINE)

Nejvýraznějšími postavami byli hráči Filip Bártek se 6 body (4B, 2 A), Bilguun Ariunbuyan s 5 body (1B, 4 A) a  Matyáš Korous se 4 body (1B, 3A). Mezi silné opory týmu se zařadil i gólman Joshua M, Whitehead, který se drží na čtvrtém místě v průměru obdržených gólů za zápas a to s 4,5.

Dorostenky

Dorostenky vyrazily na turnaj do Chomutova, kde se střetly s domácím týmem a poté i s týmem FBC Liberec. Oba zápasy byly velmi vyrovnané a za to mluví i skóre, když prohrály rozdílem jednoho gólu, respektive dvou. Konečný stav 4:5 proti týmu z Chomutova (ONLINE) a 8:10 proti Liberci (ONLINE)

Mezi stavební pilíře týmu patří Bára Klikarová se 4 body (4B), Klaudie Kršová se 3 body (2B, 1A) a Nikola Gumanová se 2 body (2B).

Starší žáci

Žáci se pod vedením trenéra Mikoláše Malého vydali na svůj první turnaj do Rumburka, kde si zahráli proti týmům Florbal Chomutov Domeček a TJ Lokomotiva Louny-Magenta. První zápas suverénně vyhráli 9:1, velkou zásluhou hráče Matyáše Korouse, který vstřelil 6 branek. Druhý zápas se jim naopak nepovedl úplně podle představ, když inkasovali 7 branek – konečný stav 2:7. (ONLINE, ONLINE)

Tahouny týmu jsou již zmíněný Matyáš Korous s 8 body (7B, 1 A), Jan Racek se 3 body (3A) a  Lukáš Jiřička se 2 body (2B). Základním pilířem obrany je také gólman Jakub Pavlíček, který je ve statistice průměrným obdržením gólu na zápas třetí.

Mladší žáci

Mladší žáci se zúčastnili soustředění o prodlouženém víkendu na konci září, které se uskutečnilo na naší hale Pod Lipou. Toto soustředění je velmi nakoplo do prvního turnaje, když se jim povedlo nastřílet 45 gólů. První zápas proti týmu z Ústí vyhráli 15:3, druhý  zápas proti týmu z Děčína vyhráli 7:3 a třetí proti týmu z Litvínova 23:5.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *