První polovina ledna

24.1.2022

Pojďme se společně ohlédnout za prvními 14 dny v novém roce.

Ženy

Ženy vyrazily 16.1. do Bublina Arény, která se nachází na Pankráci, kde se střetly s oddíly Butchis a FBC Žraloci Příbram. První utkání proti týmu Butchis bylo velmi vyrovnané a musely rozhoudnout samostatné nájezdy. V těch však byl lepší soupeř, který na konci třetího kola vstřelil jediný gól v nájezdech. Stav skóre 2:3pn. (ONLINE)
Druhé utkání s Příbramí bylo též velmi náročné a vyrovnané, utkání bylo do konce druhé části vyrovnané 4:4, avšak v třetí třetině zvýšila skóre Daniela Vokálková a tento stav se holkám povedlo ubránit a připsat si vítězství 5:4. (ONLINE)

Junioři

Na juniory čekal začátkem roku první domácí turnaj a to hned 9.1., kde se utkali s týmy ASK Lovosice – LFP a FBC Jazzmani Žatec. První utkání proti Lovosickým nezačalo moc dobře, když jsme hned po první třetině prohrávali 0:2, avšak naši borci se vzchopili a dokázali v další části srovnat a dokonce si získat i vedení. Bohužel se nepovedlo ho udržet a nakonec se však povedlo srovnat Ondřejovi Károvi z trestného střílení stav utkání na 4:4. (ONLINE)
Druhé utkání proti Žatci nebylo vůbec dobré, našim klukům se vůbec nedařilo a tomu i odpovídá skóre 4:10 pro soupeře. (ONLINE)

Juniorky

Bára Fraňková, Nikola Gumanová, Bára Klikarová, Bára Knopová, Daniela Vokálková vyrazily v rámci výpomoci do Ostravy s juniorským týmem Florbalové akademie Mladá Boleslav, kde si holky ochutnaly zápasové tempo ve vyšší lize. Holky sice nezískaly žádný bod, ale zato plnou dávku zkušeností. ONLINE, ONLINE

Dorostenci

Dorostence čekal v neděli 16.1. turnaj v Lovosicích. Jejich první turnaj v novém roce se vůbec nepovedl, kluci kteří dosud prohráli dvě utkání vlétli do turnaje sice s vervou, ale vůbec se jim nedařilo. V prvním utkání byl výkon ospalý a hlavně se klukům nepovedlo proměňovat zakončení a proto první utkání s týmem FBC Vipers Most prohráli 0:5. (ONLINE)
V druhém utkání se více dařilo v koncovce, bohužel soupeř měl větší štěstí a v závěru si vytvořil náskok o čtyři branky. Naši sice o gól snížili, ale bohužel se tíženého výsledku nedočkali a s týmem TJ Lokomotiva Louny prohráli 6:9. (ONLINE)

Mladší žáci

„Mlži si zajeli na první turnaj v Novém roce do Děčína. Neodjížděli jsme s velkými ambicemi po výsledcích v minulých turnajích. A ejhle překvápko, přišlo velké zlepšení naší hry které mě velice potěšilo. Největší zásluhu na našem tažení turnajem měla první trojka „Matthew 12g, Cvekloš 3g, Mára 2g“. Samozřejmě musím pochválit i ostatní, kteří odváděli pro tým tu černou práci a hráli to co jsem po nich vyžadoval. Gólmanům se také dařilo. Kuba zazářil při prvním zápase s Teplicemi a vychytal výhru 6:3 pro náš tým. Do druhého utkání nastoupila Bára. Moc se jí nedařilo a po první polovině jsme s Litvínovem prohrávali 6:3.Do druhého poločasu se vrátil do brány Kuba a dovedl naše kluky po vydařeném obratu k vítězství 9:7 nad naším soupeřem. Poslední mač odchytala Bára celý sama. I přesto, že měla mnoho dobrých zákroků, nedokázali jsme v útoku dát více branek než jsme inkasovali, i když kluci měli spoustu šancí a byli opticky lepší než náš soupeř. Nakonec jsme prohráli 8:5. Za mě asi nejlépe odehraný turnaj Mlžů. Pro všechny velká pochvala a pro naše gólmany „Kubu a Báru“ zvlášť. Takto hodnotil turnaj trenér Martin Kára.

Elévové

„Turnaj v Litoměřicích. Elévové odehráli, dle mého názoru, svůj nejlepší turnaj. Trenéři ostatních týmů, velmi chválili náš výkon a překvapilo je velké zlepšení naší hry. I když jsme nedali moc gólů, jasně jsme všechny přestříleli. Největší radost mi děti udělaly, že jsme porazily tým z Litoměřic, který nás vždy porazil vysokým rozdílem a v tabulce je na pomyslném 3. místě. Radovali jsme se z výhry 2:1. V derby se Štětím jsme byli jasně lepší a dlouho to vypadalo, že zvítězíme. Vedli jsme 2:0,3:2, ale nevyšel nám konec utkání a prohráli jsme o gól – 4:3. Do posledního zápasu jsme šli už značně unavení. S celkem z Loun jsme zas od začátku byli mnohem lepší. Jasně jsme je přestříleli, ale bohužel nám tam padl jen 1 gól. Louny dali takové ty „čudli“ a vyhráli 2:1. Za mě děti předvedly super výkon a myslím, že jsou na dobré cestě, být ještě lepší. O de mě velká pochvala pro všechny a zvlášť pro naši gólmanku Báru, byla skvělá!“ Takto okomentoval výkon svého týmu trenér Martin Kára


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *