Rekapitulace Května a Červvna 2022

30.6.2022

V květnu nás čekaly dva turnaje. Především turnaj A – týmu byl velmi důležitý, jelikož se jednalo o to, zda chlapi urvou dvě vítezství a skončí na prvním místě.

Regionální liga mužů

            Poslední turnaj našeho A-mužstva se odehrál v Mostě, konkrétně v SH Most, kde na nás čekali oba mostecké celky. Pro A- tým to byl velmi důležitý turnaj, jelikož se jednalo o to, zda kluci postoupí do vyšší soutěže. Soupeřem v prvním utkání nám byl FBC Vipers Most. První klání bylo jednoznačně v naší režii, protihráče jsme přehrávali a ve hře hodně dominovali a připsali jsme si výhru 17:5. Hned pět hráčů zaznamenalo čtyři a více bodů, z toho čtyři i hattrick. Byly to: obránce Jiří Šolta – 1+4, kapitán Ondřej Cvekl 3+1, útočníci Jaroslav Gabriel 1+4, Jiří Hádek 3+3 a Marcel Holíček 3+4. (ONLINE)
Druhé utkání proti Sportovnímu Klubu FBC Most bylo velmi vlažné. Jako kdyby nás opustilo sebevědomí a přišla nervozita spolu s tlakem na výhru. Nedařilo se nám zakončovat ani bránit a tomu odpovídá i skóre 2:7. Sezóna pro nás skončila na druhém místě se ztrátou dvou bodů na první Litvínov. (ONLINE)

Mladší žáci

Mladší žáci se rozloučili se sezónou 21/22 velkolepě. Z posledního turnaje, který se konal v Městské hale Chomutov, přivezli domů tři vítězství. To se nám letos ještě nepovedlo. Odpovídalo tomu naše skóre 41:16 v náš prospěch. Brankář Jakub Wolf vychytal proti týmu Lovosice White svou první nulu v kariéře a dovedl nás k jasnému vítězství 13:0. Do druhého utkání jsme šli s jasným cílem. VYHRÁT. Florbal Chomutov nás od začátku až do konce trápil, ale my jsme se nedali a zvítězili 17:12. A to nebylo vše. V posledním zápase sezóny jsme narazili na nenáviděné družstvo z Litvínova. Jejich čachry s hráči jsou nehorázné a celou sezónu se nám jejich praktiky nelíbí. Řekli jsme si, že když už jsme vyhráli dvakrát, tak ten poslední taky. Litvínov jsme vyprovodili 11:4 a mohli slavit. V sezoně jsme uhráli 10 výher a 14 porážek. Skóre 182:217. Během sezóny nastoupilo 10 mužů, 5 elévů a 2 gólmani. Podle statistik vedoucího týmu, Pavla Vosáhla, se takto činili naší střelci.

Matthew 82 góly, Jára 42g, Tobi 15g, Cukrouš 14g, Mára 10g, Cvekloš a Jony 5g, Viky 3g, Brendy 2g, Hubert, Sedláček, Čák, Turek všichni po 1 gólu. Myslím, že můžeme být spokojeni. Jen už né 3+1 florbal. Trenér

Přátelská utkání a neligové turnaje

Proběhlo taky spousta turnajů, které se budeme snažit pokrýt jendím souhrným článkem na téma neligové turnaje mužů a mládeže. Pro 

Kategorie mladších žáků a starších žáku odehrála přátelská utkání. Mladší žáci nastoupili proti svým rodičům, zatímco starší vyzvali Florbal Neratovice. Utkání skončilo 7:9 pro tým ze Středočeského kraje. Dále mladší žáci odehráli přátelské utkání na novém venkovním florbalovém hřišti se Štětím. Kluci si zápas parádně užili a přesto že bylo vedro, podali parádní výkon a vyhráli nad rivalem 11 : 6.

Organizační část

Konala se Valná hromada členů, kde byl představen nastín řešení příští sezóny v jednotlivých kategoriích. Diskutovalo se i o dalších chodu v klubu. Dále proběhly další florbalové narozeniny, více infromací se dozvíte v souhrném článku další týden. Na konci března se taky náš klub  zúčastnil dalšího ročníku Ukliďme Česko, všem kteří dorazili na kaoukoliv z těchto událostí děkujeme. Zúčastnili jsme se akce Bezva fest, který se konal v Litoměřicích, kde jsme měli stánek s prezentací našeho klubu. Tuto akci jsme pojali i náborově, kde si mohly kluci i holky vyzkoušet náš sport. 

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *